Hakkımızda

 

EKAY ALÜMİNYUM 2008 yılında kurulmuş olup bugüne kadar çelik konstrüksiyon, alüminyum cephe giydirme, cam cephe giydirme, alanında adını duyurmuş İstanbul ve Türkiye'nin birçok farklı bölgelerinde irili ufaklı birçok projenin altına imzasını atmıştır. 

          Müşterilerimize daha iyi hizmet daha kaliteli olanaklar sağlayıp sektörde ki adını daha yukarılara taşımak firmamızın en öncelikli prensibidir. Bugüne kadar yanımızda olan bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz... 

 

Misyonumuz

Ekay alüminyum olarak, etkinliğimiz çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri gelişen teknoloji ile birlikte sürekli artırmak. Kaynaklarını etkin şekilde kullanan, çevreye duyarlı, gelişmelere açık ve müşterilerine kaliteli ürün ve hizmeti sunarak, ülkemizde önde gelen bir şirket olmak amacıyla çalışır. 

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde kaliteden hiçbir ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak,  Uygulamalarımızda müşterilerimizin isteklerini karşılayacak yeni ürünler tasarlamak, üretmek, müşterilerimizin hizmetine sunabilmek, temel felsefemiz ve hedefimizdir.